Weidmüller DRI424024LD 7760056336 Relej
Kratki opis:
Weidmuller DRI424024LD 7760056336 je D-SERIJA DRI, Relej, Broj kontakata: 2, CO kontakt AgSnO, Nazivni upravljački napon: 24 V DC, Trajna struja: 5 A, Plosnati priključci (2,5 mm x 0,5 mm), Dostupna tipka za testiranje: Ne.
  • Detalji proizvoda
    Oznake proizvoda
    Weidmuller releji serije D:
    Univerzalni industrijski releji visoke učinkovitosti.
    Releji D-SERIJE razvijeni su za univerzalnu upotrebu u industrijskoj automatizaciji gdje je potrebna visoka učinkovitost. Imaju mnogo inovativnih funkcija i dostupni su u posebno velikom broju varijanti i širokom rasponu dizajna za najrazličitije primjene. Zahvaljujući raznim kontaktnim materijalima (AgNi i AgSnO itd.), proizvodi D-SERIJE prikladni su za niska, srednja i visoka opterećenja. Varijante s naponima zavojnice od 5 V DC do 380 V AC omogućuju upotrebu sa svakim zamislivim upravljačkim naponom. Pametno spajanje kontakata u seriji i ugrađeni magnet za prepuhavanje smanjuju eroziju kontakata za opterećenja do 220 V DC/10 A, čime se produžuje vijek trajanja. Opcionalna LED statusna lampica plus tipka za testiranje osiguravaju praktično servisiranje. Releji D-SERIJE dostupni su u DRI i DRM verzijama s utičnicama za PUSH IN tehnologiju ili vijčani priključak i mogu se nadopuniti širokim rasponom pribora. To uključuje markere i utične zaštitne krugove s LED diodama ili diodama s slobodnim hodom.
    Upravljački naponi od 12 do 230 V
    Preklopne struje od 5 do 30 A
    1 do 4 preklopna kontakta
    Varijante s ugrađenom LED diodom ili testnom tipkom
    Pribor po mjeri, od križnih spojeva do markera
    Opći podaci za narudžbu
    Verzija D-SERIJA DRI, Relej, Broj kontakata: 2, CO kontakt AgSnO, Nazivni upravljački napon: 24 V DC, Trajna struja: 5 A, Plosnati priključci (2,5 mm x 0,5 mm), Dostupna tipka za testiranje: Ne
    Broj narudžbe 7760056336
    Tip DRI424024LD
    GTIN (EAN) 6944169739835
    Količina 20 kom.
    Dimenzije i težine
    Dubina 28 mm
    Dubina (inči) 1,102 inča
    Visina 31 mm
    Visina (inči) 1,22 inča
    Širina 13 mm
    Širina (inči) 0,512 inča